0 امتیاز
0 نفر

یک آسمان هیاهو

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : قصه فرماندهان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 53

رده بندی کنگره : ‫DSR1626‭‬ ‭/م76‫‬‭م3‭‮‬‭‮‬ 1385

رده بندی دیویی : ‫‬‭‬‭955/0843092

شماره کتابشناسی ملی : ‫‬‭م85-31606

شابک : 978-964-506-294-9

سال نشر : 1385

شابک دیجیتال : 978-600-03-2026-3

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

رحیم مخدومی در «یک آسمان هیاهو» زندگی علی‌رضا موحددانش را به رشته تحریر درآورده است. کتاب، بخش‌های علی برای تو خوابی دیده، ما در آسمانیم، پنجه در پنجه رئیس‌جمهور، چشمها در کمین است، یک خانه به زمین افتاده، دل نخل بی‌قرار است، این راهزن خودی است، یک آسمان هیاهو، مردی شبیه علی، آخرین راز علی و شبیه زندگی‌نامه را شامل می‌شود. نویسنده، همان ابتدای داستان در بخش «علی برای تو خوابی دیده» در یک افشاگری، همه داستان را لو می‌دهد و محل تولد، سال تولد و حتی مهم‌ترین اتفاق زندگی شهید علی‌رضا موحد دانش را رو می‌کند. نثر این کتاب، ساده، روان و صمیمی است. مخدومی، خواننده کتاب را مخاطب قرار می‌دهد و وقایع کتاب را خطاب به او تعریف می‌کند. وی دست مخاطب را می‌گیرد و با خود به زندان ، به خرمشهر و به جبهه می‌کشاند.
مخدومی در یک روایت جالب، با مخاطب به گفت‌وگو می‌نشیند و او را در پیشرفت و پیشبرد داستانش سهیم می‌کند. به او می‌گوید کجا بایستد و کجا برود؛ روی چه
چیزهایی دقیق شود و از کنار چه چیزهایی ساده بگذرد. همچنان که در قصه اول به او گفته بود که می‌خواهد در مقام نویسنده در پیشگاه خوانندگانش اعتراف کند!

کتاب دیجیتال

1,500 تومان

حجم : 193.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 53

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

علی برای تو خوابی دیده
ما در آسمانیم
پنجه در پنجه رئیس جمهور
چشمها در کمین است
یک خانه به زمین افتاده
دل نخل بیقرار است
این راهزن خودی است
یک آسمان هیاهو
مردی شبیه علی
آخرین راز علی
شبیه زندگی نامه

محصولات مشابه

بیشتر