5 امتیاز
2 نفر

بچه های عملیات کرکوک

خاطرات یحیی نیازی

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : بچه های ایران

تعداد صفحات نسخه چاپی : 152

رده بندی کنگره : PIR8055‭‬ ‭/ھ7‏‫‬‭ب3 1394

رده بندی دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

شماره کتابشناسی ملی : 3975549

شابک : 978-600-03-0196-5

سال نشر : 1394

شابک دیجیتال : 978-600-03-2578-7

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

این کتاب ها روایتگر جنگ برای بچه های ایرانی است. گرچه ممکن است بعضی از راویان کتاب ها نوجوان نباشند، اما همه آنها روایتی خواندنی و نوجوانانه از دفاع مقدس ارائه داده اند.

«بچه های عملیات کرکوک» خاطرات یحیی نیازی است از عملیاتی در داخل خاک عراق. او که بیسیمچی بوده، به همراه گروه های چریکی 150 کیلومتر در داخل خاک عراق نفوذ می کنند و پس از عملیات، با پای پیاده به وطن بازمی گردند. سختی ها و دشواری های این عملیات چریکی برای یک نوجوان و بازگو کردن آن در این کتاب، عملیات کرکوک را خواندنی و جذاب کرده است.

... دو ساعت مانده بود به ظهر. هوا آن قدر گرم بود که ناخواسته مسیر رفتنم را عوض کردم و از زیر سایه درخت های وسط حیاط، راهیِ مرکز پیام شدم. طوری غرق در افکارِ جور و واجور خودم بودم که نفهمیدم کی و چطور به طبقه دوم ساختمان رسیدم.

نمی دانستم این احساس غرور، تحت تأثیر حرف های عمو جواد است یا واقعاً بزرگ شده بودم. مرا خواست و بی مقدمه گفت: «از بچه های مخابرات لشکر فقط دو نفر را می خواهند. اولی تویی! آماده ای؟»

اولش با خودم گفتم: «چقدر مهم شده ای تو، پسر!»

بعد عمو جواد کلیاتی از ماجرا را برایم گفت و گوشزد کرد به احدی چیزی نگویم. در حالی که از خوشحالی بال درمی آوردم، زیر لبی گفتم: «چشم!»

کتاب دیجیتال

4,500 تومان

حجم : 4.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 202

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

اشاره
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نُهم
فصل دهم
فصل یازدهم
یادداشت نویسنده
تصاویر

محصولات مشابه

بیشتر