× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

سربازان نیار

خاطرات کلام اله اکبرزاده

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 550

کنگره : ‏‫‭PIR۸۲۳۳ /‮الف‬۷۸۲‏‫‭‭س۴ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲‬

کتابشناسی ملی : 4758984

شابک : ‏‫‫‭978-600-03-1668-6‬

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

قبل از ظهر سومین روز از مهرماه 1391 به محل کارم آمد. پیش از آن او را ندیده بودم و نمی شناختم. او نشست و قبل از خوردن چای، حرف دلش را زد: «دنبال کسی می گشتم خاطراتم را بنویسد؛ اما دلم می خواهد شما این کار را بکنید.»

علاقه، صراحت و سادگی او مرا بر آن داشت پاسخ مثبت به درخواستش بدهم. قرار گذاشتیم و در روزهای بعد او را بیشتر شناختم؛ کلام اله اکبرزاده چهارمین فرزند مرحوم کریم اکبرزاده، متولد هفتم اسفند 1345 در روستای نیار از توابع اردبیل. او در 15 سالگی به جبهه رفته بود و حالا کارمند شهرداری و پدر سه دختر بود.

مصاحبه هایم با او تا عصرِ آخرین روزهای زمستان آن سال ادامه یافت و اکبرزاده از خانواده، انقلاب، روزها و ماه های حضورش در جنگ تحمیلی حرف زد؛ آن گونه که نه سرما را حس کردیم و نه گذر زمان را.

اکبرزاده به سؤال های لازم برای رسیدن به جزئیات و دقت بیشتر در صحت وقایع پاسخ داد و برای شکل گرفتن «سربازان نیار» 77 ساعت حرف زد. حین مصاحبه نام همرزمان زادگاهش را یادداشت کردم و پس از تدوین اولیه، به سراغشان رفتم. از آن ها بابت اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتند، سپاسگزارم.
ساسان ناطق
خرداد 1395

کتاب الکترونیکی

9,900 تومان

حجم : 7.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 552

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید و iOS) قابل استفاده است.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
اسناد و عکس ها

محصولات مشابه

بیشتر