3 امتیاز
2 نفر

عناصر جذابیت در سینمای انیمیشن

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 128

رده بندی کنگره : ‫‭NC1765‫‭‭/‮الف‬ 9ع9 1390‬

رده بندی دیویی : ‫‭741/58

شماره کتابشناسی ملی : 2212466

شابک : 978-600-175-081-6

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-2317-2

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

برچسب ها: روز سینما

خلاصه اثر

ایجاد جذابیت در آثار سینمایی و به خصوص انیمیشن ضرورتی است که از نظر نویسنده ی کتاب «عناصر جذابیت در سینمای انیمیشن» بایستی در ارائه ی موفق آداب و رسوم و فرهنگ کشورمان به جهانیان رعایت شود.

هادی ایراندوست نویسنده ی این کتاب برای تأکید بر شکل، به سخنی از «رنه ولک»، منتقد هنری اشاره می کند. وی در این باره می گوید:« ساختار، مفومی است شامل شکل و محتوا تا آنجا که هر دو در جهت اهداف زیبایی شناختی

سازمان یافته باشند، در این صورت، اثر هنری دستگاه کاملی از نشانه ها و یا ساختارهایی از نشانه ها قلمداد می شود که در خدمت هدف زیبایی شناختی ویژه ای باشند.» به اعتقاد نویسنده شکل بدون واسطه با مخاطب ارتباط برقرار می کند و عامل اصلی در روایت درست یا نادرست محتواست.

ایراندوست برای شناسایی عناصر جذابیت در انیمیشن، در فصل اول به بررسی جذابیت در سینما که مادر انیمیشن است می پردازد. در فصل دوم عناصر جذابیتی که خاص انیمیشن است مورد توجه قرار می گیرد و در فصول بعدی به ترتیب عناصر برگرفته از سایر هنرها و عناصر فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.کتاب دیجیتال

1,600 تومان

حجم : 6.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 146

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: عناصر جذابیت سینمایی
فصل دوم: عناصر جذابیت، ویژة انیمیشن
فصل سوم: عناصر بر گرفته از سایر هنرها
فصل چهارم: عناصر جذابیت فرهنگی
منابع و مآخذ
منابع لاتین

محصولات مشابه

بیشتر