× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

چگونه بازیگر شویم؟

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : چگونه هنرمند شویم؟

تعداد صفحات نسخه چاپی : 72

رده بندی کنگره : ‫‬‭PN2075‫‬‭/م9چ8 1394

رده بندی دیویی : ‫‬‭792/02807

شماره کتابشناسی ملی : 2407608

شابک : ‭978-600-175-188-2‬

سال نشر : 1394

شابک دیجیتال : 978-600-03-1565-8

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

زحمت چاپ کتاب «چگونه بازیگر شویم؟» را واحد هنرهای تجسمی و دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری کشیده اند و البته قبل از آن، این مهدی نژاد بوده که تلاش فراوانی کرده و در دو فصل به مخاطب اثرش یاد داده چگونه بازیگر شود و چگونه بازیگر بماند.

مخاطب فصل اول هنرجویان جوانی هستند که می خواهند هنرپیشه شوند و مخاطبان فصل دوم هنرپیشگانی که در عین سی دی و بلوتوث و پارتی و ارشاد و اماکن و دلبر و دلدار و رقیب و... می خواهند کماکان هنرپیشه بمانند.

بخش مهمی از رسالت کتاب بر دوش تصویرهایی است که توسط محسن ایزدی کشیده شده اند و مبنای آن ها نیز شخصیت هایی است که در هر بخش توصیف شده اند. شیوه روایت نویسنده زبان طنز است و او این طنز را برای نقد رفتارهای اجتماعی و شخصی افرادی که به هر قیمتی می خواهند هنرپیشه شوند، به کار گرفته است. اینکه چگونه بدون هیچ استعداد و دوره های آموزشی و تنها با تکیه بر زیبایی و تیپ و حاشیه سازی بازیگر شویم و بازیگر بمانیم مهم ترین مسئله ای است که به زبان طنز بدان پرداخته شده است.

مهدی نژاد با اینکه کتاب خود را به زبان طنز راهی بازار کرده است، اما توصیه های او چنان کاربردی هستند که در تربیت هنرپیشگان و بازیگران می تواند مؤثر و کارآمد باشد. به‏ عنوان مثال، او در این کار از نقش «رو» سخن می گوید، در حالی که شاید معادل جدی همین کلمه، اعتماد به نفس باشد!

کتاب الکترونیکی

3,500 تومان

حجم : 2.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 72

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید و iOS) قابل استفاده است.